Sea to Summit X Pot 2,6

Obj. číslo: 7130000015

Sea to Summit X Pot 2.8 L je ultra ľahký skladací hrniec pre všetkých, ktorí hľadajú maximálnu funkčnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou a malým transportným objemom. 

viac info

Pôvodne 54,95 €

Ušetríte 4,40 € (-8 %)

50,55 €

Popis tovaru

Sea to Summit X Pot 2.8 L je ľahký a odolný hrniec, ktorý má dno z hliníka a bočné steny sú vyrobené zo skladacieho teplovzdorného silikónu, ktorý sa používa v potravinárskom priemysle. Revolučná konštrukcia umožňuje plnohodnotné varenie v porovnaní s celokovovými hrncami. Steny je potrebné skladať až po vychladnutí kanvice. Priesvitná pokrievka umožňuje sledovať, kedy voda dosiahne bod varu. Kompatibilné iba s klasickými plynovými varičmi. Výrobok nie je možné používať na otvorenom ohni. Neobsahuje zmäkčovač plastov BPA

 

  • Hmotnosť: 355 g
  • Objem: 2,8 l
  • Neobsahuje BPA
  • obrázok je ilustračný (v balení je iba hrniec bez variča!)

 

Parametre

Materiál Hliník, plast
Objem 2,8 L
Hmotnost 355 g

Výrobca (Sea To Summit)

Sea to Summit je malá, ale globálna austrálska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj outdoorových, campingových, cestovných a vodáckych výrobkov. Cieľom Sea to Summit je vytvoriť čo najkompaktnejšie a najľahšie trvanlivé a inovatívne vaky, riady, uteráky či iné doplnky, ktoré v horách či pri vode nesmú chýbať.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber