Sea To Summit Waterproof Map Case L

Obj. číslo: 7130011

Obal na mapu Sea To Summit Waterproof Map Case L je vyrobený z PVC-free materiálu, ktorý odoláva UV žiareniu a chladu. Vyrába sa v dvoch veľkostiach.

viac info

Pôvodne 19,95 €

Ušetríte 1,60 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Vodotesný obal na mapy Sea To Summit Waterproof Map Case L. Dodáva sa v dvoch veľkostiach S a L. Je vyrobený z odolného PVC- free (bez použitia PVC) materiálu ktorý odoláva UV žiareniu a extrémnemu chladu, čo zabraňuje jeho poškodeniu alebo farebným zmenám.

 

Rozmery: L – 28 x 33 cm

Hmotnosť: 215 g

Parametre

Výrobca (Sea To Summit)

Sea to Summit je malá, ale globálna austrálska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj outdoorových, campingových, cestovných a vodáckych výrobkov. Cieľom Sea to Summit je vytvoriť čo najkompaktnejšie a najľahšie trvanlivé a inovatívne vaky, riady, uteráky či iné doplnky, ktoré v horách či pri vode nesmú chýbať.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber