Sea To Summit Neck Pouch sand

Obj. číslo: 7130000019

Sea To Summit Neck Pouch praktické puzdro s 3 vreckami na doklady.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 13,95 €

Ušetríte 1,15 € (-8 %)

12,80 €

Popis tovaru

Praktické skladné vrecko Sea To Summit Neck Pouch na doklady. Tri vrecká s rozmanitými priehradkami. Pohodlný popruh na krk a mäkká polstrovaná 3D sieťovina pre väčší komfort. Celé puzdro je lemované silikonizovanou vodoodpudivou cordurou.

  • kapsička s 3 vreckami
  • jemný 3D mesh pre pohodlie voči pokožke
  • mäkký a pohodlný nastavovací popruh okolo krku
  • lem s UltraSil® materiálu pre vode a potu odolnosť
  • hmotnosť: 32 g

Parametre

Výrobca (Sea To Summit)

Sea to Summit je malá, ale globálna austrálska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj outdoorových, campingových, cestovných a vodáckych výrobkov. Cieľom Sea to Summit je vytvoriť čo najkompaktnejšie a najľahšie trvanlivé a inovatívne vaky, riady, uteráky či iné doplnky, ktoré v horách či pri vode nesmú chýbať.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber