Sea To Summit Delta Bowl

Obj. číslo: 7130017

Sea To Summit Delta Bowl je plastová BPA free miska, ktorá je vďaka nízkej hmotnosti a odolného plastu ideálna na kemping, turistiku alebo expedície. Vyrába sa v rôznych farbách.

viac info

Pôvodne 6,00 €

Ušetríte 0,50 € (-8 %)

5,50 €

Popis tovaru

Plastová BPA free miska, vhodná na kemping, turistiku, cestovanie či expedície. Praktická veľkosť, nízka hmotnosť a kvalitný odolný plast. Mriežkované dno proti popáleniu. Ucho pre komfortné držanie, alebo pre pripojenie na karabínu. Oblý tvar nádoby zaručuje, že sa jedlo neusádza v rohoch a zároveň sa nádoba ľahšie umýva. Vyrába sa v rôznych farbách.

 

Objem: 800 ml

Hmotnosť: 86 g

Parametre

Výrobca (Sea To Summit)

Sea to Summit je malá, ale globálna austrálska spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a vývoj outdoorových, campingových, cestovných a vodáckych výrobkov. Cieľom Sea to Summit je vytvoriť čo najkompaktnejšie a najľahšie trvanlivé a inovatívne vaky, riady, uteráky či iné doplnky, ktoré v horách či pri vode nesmú chýbať.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Ruzen, 31. 3. 2017

Doboručujem v plnom rozsahu! :)

+ skvelá ponuka :) "moju" knihu nemali na sklade, ihned ako ju dostali, kontaktovali ma mailom aj SMS aj telefonicky, čo je úžasné :) Kniha došla v poriadku v termíne :) Perfektné služby - až "navyše" by som povedala, milí ludia na telefone v centrále PP aj v pobočke v Smokovci !! :) DAKUJEM !!!

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber