Scarpa Skookum

Obj. číslo: 6818005

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Skookum sú ideálne pre použite v najťažších lyžiarskych podmienkach (freeride). Pebaxový skelet vyrobený technológiu "bi-injection", ktorá rozmiestňuje hrúbku materiál podľa potreby čo zabezpečuje maximálnu tuhosť skeletu. "Intuition" papuča umožňuje vytvarovanie presne na nohy.

viac info

Pôvodne 497,88 €

Ušetríte 197,98 € (-39 %)

299,90 €

Popis tovaru

Scarpa Skookum je lyžiarka vhodná pre skialpinistov vyhľadávajúcich strmé svahy na freeride. Neuveriteľnú pevnosť zabezpečuje pebaxovy skelet s "bi-injection" technológiou, ktorá inteligentne rozmiestňuje hrúbku materiálu podľa potreby a nezasahuje pritom do hmotnosti lyžiarky. Skelet spevňujú štyri mikroregulovateľné hliníkové klipsy. Komín lyžiarky je spevnený rebrovaním na zadnej strane a extra sťahovacím pásom "booster". Papučka je tepelne tvarovateľná presne na vašu nohu. Možnosť použitia aj "TLT" viazania.

 

- vnútorná papuča: Intuition Speed Pro

 - materiál: 100% Pebax

- 4 pracky + Booster Strap

- náklon komína: 19°-23°

- podrážka: Active Scarpa/Skywalk®

- viazanie: AT, TLT

- šírka skeletu: 104 mm

 

Hmotnosť: 1790 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Hmotnosť 1790 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Helga, 27. 12. 2016

Maximalna spokojnost. Ochota, velmi rychle dodanie tovaru. Vrelo odporucam druhym zakaznikom.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber