Scarpa Skookum

Obj. číslo: 6818005

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Skookum sú ideálne pre použite v najťažších lyžiarskych podmienkach (freeride). Pebaxový skelet vyrobený technológiu "bi-injection", ktorá rozmiestňuje hrúbku materiál podľa potreby čo zabezpečuje maximálnu tuhosť skeletu. "Intuition" papuča umožňuje vytvarovanie presne na nohy.

viac info

Pôvodne 497,88 €

Ušetríte 297,98 € (-59 %)

199,90 €

Popis tovaru

Scarpa Skookum je lyžiarka vhodná pre skialpinistov vyhľadávajúcich strmé svahy na freeride. Neuveriteľnú pevnosť zabezpečuje pebaxovy skelet s "bi-injection" technológiou, ktorá inteligentne rozmiestňuje hrúbku materiálu podľa potreby a nezasahuje pritom do hmotnosti lyžiarky. Skelet spevňujú štyri mikroregulovateľné hliníkové klipsy. Komín lyžiarky je spevnený rebrovaním na zadnej strane a extra sťahovacím pásom "booster". Papučka je tepelne tvarovateľná presne na vašu nohu. Možnosť použitia aj "TLT" viazania.

 

- vnútorná papuča: Intuition Speed Pro

 - materiál: 100% Pebax

- 4 pracky + Booster Strap

- náklon komína: 19°-23°

- podrážka: Active Scarpa/Skywalk®

- viazanie: AT, TLT

- šírka skeletu: 104 mm

 

Hmotnosť: 1790 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Hmotnosť 1790 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber