Scarpa Skadi

Obj. číslo: 6810012

Dámske skialpinistické lyžiarky Scarpa Scadi sú dokonalou kombináciou technológie a štýlu špeciálne zamerane pre ženy. Štyri klipsne zaručujú dostatočnú pevnosť. Nízku hmotnosť lyžiarok oceníte hlavne pri výstupoch. Podrážka Cayman Vibram zaručí dokonalý záber na snehu a ľade a maximálnu priľnavosť.

viac info

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 359,90 €

Ušetríte 60,00 € (-16 %)

299,90 €

Popis tovaru

Dámska skialpová lyžiarka SKADI bola vytvorená dokonalou kombináciou technológie a štýlu. Zavádza nové štandardy v skialpovej turistickej obuvi špeciálne zameranej pre ženy. Ultra ľahké lyžiarky s Cayman Vibram podrážkou ponúkajú maximálny záber na snehu a ľade s neuveriteľnosťou priľnavosťou. Štyri klipsne zaručujú pevnosť. Vďaka novému systému odklápania jazyka, sa lyžiarky ľahšie obúvajú.

 

- 4 klipsne + Active Power Strap

- vnútorná papuča: Instant-Fit Flex Pro Women´s

- pohodlný strih

- ultraľahká

- náklon komína: 16°-20°

- Quick step in

- podrážka: Cayman Scarpa / Vibram

- viazanie: TLT, AT

- šírka skeletu: 104 mm

- materiál: Polymer / Pebax

 

Hmotnosť: 1640 g

Parametre

Pohlavie Dámske
Hmotnosť 1640 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Nie

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

MB, 29. 7. 2016

Odporucam

+ Kvalitná obsluha a tovar

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber