Scarpa Pegasus

Obj. číslo: 6810013

Scarpa Pegasus sú ideálne pre skialpinistov, ktorí si chcú vychutnať krásu šliapania. Anatomický skelet a pohodlná vnútorná papuča zaručujú maximálne pohodlie pri výstupoch. Konštrukcia vibramovej podrážky je dokonale prispôsobená pre maximálny záber v snehu a ľade.

viac info

Pôvodne 359,90 €

Ušetríte 60,00 € (-16 %)

299,90 €

Popis tovaru

Vynikajúca tenká škrupina predurčuje tieto lyžiarky pre ľudí, ktorí si chcú predovšetkým vychutnať krásu šlapania. Skelet je ideálne anatomicky prispôsobený s pohodlnou vnútornou papučou. Konštrukcia vertikálnych a horizontálnych drážok vibramovej podrážky zvyšuje záber v snehu a v ľade. Nová konštrukcia výklopného jazyka uľahčuje obúvanie. Možnosť použitia techového viazania.

 

- vnútorná papuča: Instant-Fit Flex Pro

- 4 klipsne + Activ Power Strap

- materiál: Polymer /Pebax

- Quick step in

- viazanie: TLT, AT

- náklon komínu: 16°-20°

- podrážka:  Cayman Scarpa / Vibram

- šírka skeletu: 101 mm

 

Hmotnosť: 1800 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Hmotnosť 1800 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Nie

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber