Scarpa Mobe

Obj. číslo: 6813004

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Mobe nájdu svoje uplatnenie aj v tých najťažších lyžiarskych podmienkach (freeride). Pebaxový skelet, mikroregulovateľné klipsy a sťahovací pás zabezpečujú neuveriteľnú pevnosť. Tvarovateľná papuča Intuition Pro G sa ideálne prispôsobí na nohu.

viac info

Pôvodne 549,00 €

Ušetríte 279,10 € (-50 %)

269,90 €

Popis tovaru

Lyžiarky Scarpa Mobe sú vhodné pre freeridovo orientovaných skialpinistov, ktorý vyhľadávajú strmé svahy. Neuveriteľnú pevnosť zabezpečuje pebaxovy skelet, ktorý spevňujú štyri mikroregulovateľné hliníkové klipsy. Komín lyžiarky je spevnený rebrovaním na zadnej strane a extra sťahovacím pásom Active Power Strap. Teplom tvarovateľná papuča Scarpa Intuition Pro G kombinuje pohodlie a vysoký výkon. Lyžiarky sú kompatibilné s "TLT" viazaním.

 

- vnútorná papuča: Intuition Speed Pro G

- flex index: 125

 - materiál: 100% Pebax

- 4 pracky + Active Power Strap

- rozsah pohybu: 19°

- náklon komína: 15° - 22°

- podrážka: Active

- viazanie: AT, TLT

- šírka skeletu: 104 mm

 

Hmotnosť: 1790 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Hmotnosť 1790 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber