Scarpa Maestrale

Obj. číslo: 6811001

Skialpinistické lyžiarky Scarpa Maestrale záujmu hlavne nízkou hmotnosťou, progresívnym a moderným štýlom. Podrážka Cayman vibram s najmodernejšími proti sklzovými prvkami zaručí dokonalú priľnavosť na snehu a ľade. Vďaka 4 klipsám je lyžiarka pevnejšia a lepšie ovládanejšia.

viac info

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 469,00 €

Ušetríte 134,10 €

334,90 €

Popis tovaru

Na prvý pohľad zaújme svojím progresívnym, moderným a agresívnym štýlom a je veľmi ľahká. To všetko uvádza výrobca ako hlavné klady novej topánky. Má novú podrážku SCARPA VIBRAM CAYMAN, ktorá má modernejšie protisklzové prvky. Lyžiarka má 4 klipsne, vďaka ktorým je pevnejšia, ale hlavne sa ovláda lepšie. Hlavnou novinkou je odklápací mechanizmus jazyka, ktorý slúži k lepšiemu obúvaniu topánky. Je kompatibilná aj s viazaním Dynafit a od novej sezóny je vybavená navádzacou drážkou quick step in pre uľahčenie našlapnutia na viazanie.

 

- 4 klipsne + Active Power Strap

- náklon komínu:  16°-20°                        

- podrážka: cayman scarpa vibram 

- materiál: Pebax / Pebax ® Rnew

- vnútorná papuča: Intuition Pro Flex G

- šírka skeletu: 101 mm

- viazanie: TLT, AT

 

Hmotnosť: 1530 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Hmotnosť 1530 g
Kompatibilita s TLT Áno
Tvarovateľná papuča Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

jano, 17. 10. 2016

ak najdete co chcete dodaju

+ mali co som potreboval

- zatial ziadne

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber