Scarpa Freedom RS

Obj. číslo: 6810000015

Ak lyžujete tak dynamicky, že „pretlačíte“ skoro každú lyžiarku, Scarpa Freedom RS je kvôli dostatočnej tuhosti práve to, čo hľadáte.

 

viac info

Pôvodne 658,95 €

Ušetríte 159,05 € (-24 %)

499,90 €

Popis tovaru

Scarpa Freedom RS vďaka ľahkému a tuhému skeletu Pebax Rnew vyrobeného z recyklovaného plastu v kombinácií s technológiou Carbon Core poskytuje maximálny výkon nielen na zjazdovke, ale aj mimo nej. Flex Index 130 poskytuje skutočnú tuhosť pre náročné lyžovanie v teréne. Teplom tvarovateľná papuča Intuition Cross Fit Ride RS je ľahká a teplá, poskytuje trvalý komfort pri dňoch alebo týždňoch strávených na svahu. Podrážka Vibram® Mountain Plus má minimálnu hrúbku pre dosiahnutie maximálnej citlivosti pri lyžovaní. Unikátny so systém protišmykovej päty je navrhnutý pre optimálnu priľnavosť. Scarpa Freedom RS je ideálna voľba pre tých najnáročnejších lyžiarov, ktorí hľadajú univerzálnosť, ľahkosť a tuhosť v jednom.

 

  •     Flex index: 130
  •     Rozsah pohybu: 25 °
  •     Vnútorná papuča: Intuition Cross Fit Ride RS
  •     Skelet: Pebax  
  •     Sťahovací popruh: Polyamid / Finger Strap 
  •     Podrážka: Vibram® Mountain Plus
  •     Hmotnosť: 1985 g (27 MP)
  •     Veľkosť: 23,5 - 31
  •     Predná šírka skeletu: 101mm

 

Parametre

Typ Freeride
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 130
Kompatibilita s TLT Áno

Výrobca (Scarpa)

Talianska firma Scarpa bola založená už v roku 1938, kedy bola založená asociácia obuvníkov "Società Calzaturieri Asolini Riuniti Pedemontana Anonima". Neskôr v päťdesiatych rokoch bola rodinou Parisotto založená obuvnická firma SCARPA, ktorá niesla vo svojom mene skratku tejto asociácie. Scarpa svoje remeselné nadanie, ambície a intuíciu premenila na kvalitné pracovné a horské turistické topánky. Firma získala v osemdesiatych rokoch mnoho ocenení, napríklad za prvé alpské lyžiarky Scarpa a prvé telemarkové lyžiarky.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

23. 2. 2017

Zboží bylo donáno včas, v pořádku a za nejnižší cenu na trhu v rámci ČR a SK. Obchod navíc ochotně a trpělivě odpovídal na mé otázky, vznesené po dodávce zboží,které pramenily z neznalosti a mohly být až obtížné. Vřele doporučuji.

+ Rychlost,profesionalita,vstříctnost

- nenašel jsem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber