Salomon SNS XA AUTO

Obj. číslo: 6703319

Salomon SNS XA AUTO je backcountry viazanie vyvinuté špeciálne pre pohyb vo voľných terénoch mimo upravenej trate.

viac info

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 3,60 € (-8 %)

41,35 €

Popis tovaru

Backcountry viazanie Salomon SNS XA AUTO vyvinuté špeciálne pre pohyb vo voľných terénoch mimo upravenej trate. Viazanie disponuje väčšou šírkou. Fixácia (nacvaknutie) topánky do viazanie je automatické a veľmi jednoduché. Toto viazanie vyžaduje použitie Backcountry topánok so systémom Salomon SNS backcountry.

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Backcountry
Typ viazania SNS-BC
Režim upnutia Auto

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Marián z Petržalky, 18. 1. 2017

- v tomto obchode som nakupoval prvý krát - objednával som set z ponuky obchodu bežky, viazanie na bežky a topánky na bežky, všetko dodali tak ako sľúbili. Cez víkend som objednal a už v utorok o 11:30 h som objednávku prevzal od kuriéra, všetko v poriadku, perfektne zabalená a nepoškodená.

+ -dobrý výber tovaru -rýchla dodacia lehota -výhodné ceny tovaru oproti ostatným obchodom s podobným sortimentom

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber