Salomon SNS Propulse RC

Obj. číslo: 6700000190

Pretekárske bežkárske viazanie Salomon SNS Propulse RC vhodné pre klasickú techniku.

viac info

Pôvodne 54,95 €

Ušetríte 19,05 € (-34 %)

35,90 €

Popis tovaru

Viazanie na bežky Salomon SNS Propulse RC určené pre najnáročnejších používateľov vyvinuté pre dosiahnutie maximálnej účinnosti a minimálnej hmotnosti. Toto viazanie nemá pätnú platformu, takže topánka spočíva priamo na lyži.  Viazanie zaručuje optimálny prenos energie a kvalitný odraz.

 

  • Flex:85
  • Výrobcom udávaná hmotnosť:242g
     

Parametre

Druh viazania Classic

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber