Salomon SNS Pilot Equipe Classic

Obj. číslo: 6700085

Salomon SNS Pilot Classic je superľahké viazanie pre pretekárov. Viazanie bez použitia flexoru poskytuje komfort a voľnosť pohybu.

viac info

Pôvodne 54,90 €

Ušetríte 25,00 € (-45 %)

29,90 €

Popis tovaru

Superľahké klasické viazanie Salomon SNS Pilot Classic pre pretekárov. Dvojosá technológia na zabezpečenie plnej kontroly a kompletného rozsahu pre čo najefektívnejší odraz. Konštrukcia bez použitia flexoru poskytuje maximálny komfort a voľnosť pohybu.


- nazúvací systém - manuálny - ľahké a precízne pripnutie
- vodiaca lišta - po celej dĺžke topánky
- FLEX 80-105 - perfektný ohyb a väčší komfort vďaka nastaviteľnosti flexia, hodiaci sa k veľkosti topánky a používanej technike
- SNS® PILOT®
- hmotnosť: 260 g

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Classic
Typ viazania SNS-Pilot (2 body pripnutia)
Režim upnutia Manual

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

fred, 26. 2. 2017

odporucam

+ veľký sortiment

- neviem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber