Salomon Quest Access 50 W

Obj. číslo: 6703316

All-Mountainová dámska lyžiarka Salomon Quest Access 50w je vybavená magnéziovým Backbone systémom a obsahuje technológiu Ride & Hike.

viac info

Veľkosti: tabuľka veľkostí

Pôvodne 199,95 €

Ušetríte 16,00 € (-8 %)

183,95 €

Popis tovaru

Salomon Quest Access 50w je dámská all-mountain lyžiarka nízkej hmotnosti vybavená magneziovým Backbone systémom. Technológia Ride&Hike a zadná Backbone spona na zafixovanie nohy počas jazdy a na uvoľnenie nohy počas chôdze a výstupov. Tepelná línia vnútornej topánky My Custom Fit Comfort pre zvýšenie výkonu. Quest 50W má anatomicky tvarovanú manžetu s podporou zadnej časti ženského lýtka zaisťuje lepšie obopnutie nohy a viac pohodlia. Lyžiarka určená pre mierne pokročilé a nenáročné lyžiarky.
 
- flex index: 50
- PP skelet z Bi-materiálu
- PP manžeta z Bi-materiálu
- ride&hike technológia
- vymeniteľné DIN posltrovanie na päte a špičke
- woolmetal
- my custom fit comfort papuča
- Backbone spona
- 2 mikro hliníkové pracky a 1 vario pracka
- šírka 104 mm

Parametre

Pohlavie Dámske
Typ All-Mountain
Rozsah tvrdosti (Flex Index) do 60
Počet praciek 3
Flex Index 50

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Tonio, 30. 4. 2017

+ sortiment

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber