Salomon Aero 9 Skin Soft/Medium

Obj. číslo: 6700000125

Bežecký set Salomon Aero 9 Skin + SNS Equipe Classic vhodný na klasickú techniku bez nutnosti voskovania.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 217,95 €

Ušetríte 17,45 € (-8 %)

200,50 €

Popis tovaru

Bežky na klasiku Salomon Aero 9 Skin + SNS Equipe Classic s najmodernejšou technológiou v oblasti odrazu bez potreby voskovania stúpacím voskom. V oblasti stúpacej (odrazovej) zóny sa nachádza do sklznice integrovaná obdoba stúpacieho pásu. Týmto sa eliminuje spomaľovací a brzdiaci efekt šupinových bežiek. Bežky teda zabezpečujú veľmi dobrý odraz a nehlučný plynulý sklz za akýchkoľvek snehových podmienok. Tieto bežecké lyže sú ideálne pre športové a kondičné použitie predovšetkým v stope. Viazanie SNS Equipe Classic je kvalitné viazanie s manuálnym ovládaním vhodné pre bežecké topánky so systémom SNS Pilot i SNS Profil (dve alebo jedna hrazda)

 

  • Materiál Jadra: Densolite 3000  
  • Sklznica: Base G4 Zrolit
  • Krojenie lyže: 48-46-44-46 
  • Odporúčané dĺžky: Soft/Medium 182 cm ( váha lyžiara: 45 - 60 kg)

 

Parametre

Druh Classic
Jadro Densolite 3000
Krojenie (rozmery-mm) 48-44-46
Sklznica Bez šupin

Výrobca (Salomon)

Značka Salomon sa zrodila vo francúzskych Alpách v roku 1947. Vďaka svojej vášni pre progres v horských športoch, vývoj produktov, dôraz na kvalitu a remeselné spracovanie si značka zachovala vedúce postavenie v oblasti lyžiarskej športovej výstroje, bežkárskej športovej výstroje, turistickej výstroje a bežeckej športovej obuvi a oblečenia na beh.

Salomon sa v roku 1997 stal súčasťou skupiny adidas, no od roku 2005 patrí pod portfólio fínskeho Amer Sportu, ktorý zastrešuje značky ako Atomic či Wilson.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber