Salewa First Aid Kit Waterproof

Obj. číslo: 6713035

Lekárnička Salewa First Aid Kit Waterproof tvorí vodeodolné zabalené obväzy, náplaste, elastický obväz, sterilné rukavice, termoizolačná fólia a nôž. Ideálna pre vodné športy, rybolov, alebo len do zlého počasia.

viac info

Pôvodne 24,90 €

Ušetríte 2,00 € (-8 %)

22,90 €

Popis tovaru

Salewa First Aid Kit Waterproof tvoria vodeodolne zabalené obväzy, náplaste, elastický obväz, sterilné rukavice, termoizolačná fólia a nôž. Ideálne pre vodné športy, rybolov, alebo len do zlého počasia.

 

- rozmery: 20 x 11 x 3cm

Parametre

Výrobca (Salewa)

Značku Salewa založil Josef Liebhart v roku 1952 v Mníchove ako fabriku na výrobu kožených sedliarskych výrobkov. Názov pochádza zo skratky: "SAttler LEder WAren" - sedliarske kožené výrobky. Počas druhej svetovej vojny fabrika vyrábala kožené výrobky a textil a navrhla prvý ruksak s kovovou konštrukciou. Po vojne sa najpredávanejšími stali lyžiarske palice.

Dnes patrí značka Salewa k popredným outdoorovým výrobcom kvalitného športového oblečenia, trekingovej obuvivýstroje na turistiku a horolezectvo.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

14. 4. 2017

Ako obyvateľ malého mesta kde nie sú žiadne väčšie obchody s takýmto sortimentom ,ak chcem niečo kúpiť ,musel by som ísť autom niekam do väčšieho mesta . Počas celého roka nakupujem len a len cez i-net. Odporúčam každému

+ Nemusím nikan chodiť,objednám si tovar z domu Veľký sortiment Rýchle dodanie Možnosť vrátenia tovaru

- Nie je možné vyskúšať si tovar

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber