Rossignol Xcelerator Skate NIS

Obj. číslo: 6412001

Rossignol Xcelerator Skate NIS je viazanie na bežky. Ide o najľahšie pretekárske viazanie na trhu. Kompatibilné len s podložkou NIS.

viac info

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 4,80 €

55,15 €

Popis tovaru

X-celerator Skate NIS viazanie na korčuľovanie je najľahšie pretekové viazanie na trhu. 40% redukcia hmotnosti šetrý enrgiu, zlepšuje prenos sily a odraz. X-celerator má nový flexor, ktorý umožňuje voľnejší a prirodzenejší pohyb chodidla. Veľký otvorený uhol chodidla k lyži poskytuje energickejší odraz a lepšiu stabilitu. Je to ideálne ultra ľahké korčuliarske viazanie pre pretekárov a technicky vyspelých bežkárov. Kompatibilné len s podložkou NIS.

 

- systém viazania NIS
- tvrdosť viazania Dual flexbit Bi-component 60 shore
- mechanizmus Manual
- hmotnosť viazania 180gr/pair

 

Viazanie je kompatibilné len so systémom NIS. To znamená, že je možné ho namontovať len na lyže, ktoré majú od výroby špeciálnu montážnu lištu pre systém NIS. Táto montážna lišta nieje súčasťou viazania.

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Skate
Typ viazania NNN
Režim upnutia Manual

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Faroq Wahid, 27. 8. 2016

Su úplne perfektný

+ Cena a kvalita obsluhy

- Neviem O žiadnych

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber