Rossignol X1 Ultra Man

Obj. číslo: 6410000001

Pánske topánky na bežkovanie Rossignol X1 Ultra Man na klasickú techniku.

viac info

Pôvodne 74,95 €

Ušetríte 15,05 € (-20 %)

59,90 €

Popis tovaru

Rekreačná obuv na bežky Rossignol X1 Ultra Man vhodná na klasicku techniku. Teplom prispôsobiteľná výplň papuče sa dokonale prispôsobí tvaru chodidla. Podšívka je zateplená flisom. Rýchle a jednoduché šnurovanie zabezpečuje presnejšie utiahnutie chodidla v topánke. Prekrytie šnúrok so zipsom udržuje teplo a chráni pred vniknutím snehu a vody do vnútra topánky. Nový Touring Fit pohodlný tvar kopyta pre dlhodobý komfort počas bežkovania.

 

  • Systém viazania: NNN

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Classic
Kompatibilita s viazanim NNN

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Apolka, 11. 12. 2016

Prekvapila ma rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

+ Pre mňa bolo dôležité, ze v ponuke mate značku Olang, v takom sortimente ju nik iný na Slovensku nemá.Navyse mate aj cislo 42 damske, co je dost problem v sucasnosti.

- Na olang sk sú katalógy lux obuvi Olang, je tam úžasný výber aj neturistickej obuvi, dúfam v ešte ďalšie rozšírenie sortimentu v budúcnosti.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber