Rossignol X1 Ultra Fw

Obj. číslo: 6410000002

Dámske topánky na bežky Rossignol X1 Ultra Fw na klasickú techniku

viac info

Pôvodne 74,95 €

Ušetríte 15,05 € (-20 %)

59,90 €

Popis tovaru

Rekreačna obuv na bežkovanie klasickou technikou Rossignol X1 Ultra Fw. Teplom prispôsobiteľná výplň papuče sa dokonale prispôsobí tvaru chodidla. Podšívka je zateplená flisom. Rýchle a jednoduché šnurovanie zabezpečuje presnejšie utiahnutie chodidla v topánke. Prekrytie šnúrok so zipsom  udržuje teplo a chráni pred vniknutím snehu a vody dovnútra topánky. Nový Touring Fit pohodlný tvar kopyta pre dlhodobý komfort počas bežkovania.

 

  • Systém viazania: NNN

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Classic
Kompatibilita s viazanim NNN

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

28. 2. 2017

Veľmi dobrý obchod. Nákup rýchly, zaslanie tovaru promptné. Žiaľ, jeden tovar som vracala späť - nesadol mi strih. Perfektné jednanie zo strany predávajúceho, peniaze okamžite poslali. Veľká spokojnosť. Určite sa vrátim na nákup.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber