Rossignol Rottefella Basic

Obj. číslo: 6410000005

Základné viazanie Rossignol Rottefella Basic NNN na klasickú techniku.

viac info

Pôvodne 32,95 €

Ušetríte 2,65 € (-8 %)

30,30 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Viazanie na bežky Rossignol Rottefella Basic pre klasickú techniku určené na rekreačne použitie a turistiku. Jedná sa o viazanie, ktoré sa k bežkám montuje skrutkami. Ovládanie je automatické, čo znamená že k nacvaknutiu topánky do viazania nie je nutné sa zohýnať a vycvaknutie sa realizuje jednoducho zatlačením hrotu paličky na špičku viazania.

 

  • Systém (norma):NNN

Parametre

Druh viazania Classic
Typ viazania NNN
Režim upnutia Auto

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Peter, 5. 12. 2016

Bol to môj prvý nákup konkrétneho tovaru ktorý som našiel práve v tomto obchode. Objednal som a všetko ostatné prebehlo úplne hladko. Takže som spokojný a obchod odporúčam.

+ Slušný sortiment, príjemné ceny, výborná komunikácia

- Zatiaľ som nenašiel

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber