Rossignol F4 Skate NIS

Obj. číslo: 6412013

Rossignol F4 Skate NIS je je ľahké manuálne viazanie na bežky. Je to ideálne viazanie nízkej hmotnosti pre rekreačných bežkárov.

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 2,80 € (-8 %)

32,15 €

Popis tovaru

F4 NIS Skate je ľahké, vysoko výkonné manuálne viazanie. Otvorenie / zatvorenie mechanizmu, má veľkú rukoväť takže je ľahko aj v rukaviciach. F4 má širšiu časť pod pätou pre väčšiu stabilitu. Kompatibilné len s podložkou NIS. Je to ideálne viazanie nízkej hmotnosti pre rekreačných korčuliarov.

 

- tvrdosť viazania 60 shore
- mechanizmus Manual
- hmotnosť viazania 240gr/pair

 

Viazanie je kompatibilné len so systémom NIS. To znamená, že je možné ho namontovať len na lyže, ktoré majú od výroby špeciálnu montážnu lištu pre systém NIS. Táto montážna lišta nieje súčasťou viazania.

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Skate
Typ viazania NNN
Režim upnutia Manual

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

KITTI, 5. 11. 2016

Super

+ Rychlost,spolahlivost

- Nema

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber