Rossignol BC Auto

Obj. číslo: 6412010

Rossignol BC Auto je backcountry viazanie na bežky. Viazanie má nízku hmotnosť, ľahko ovládateľné a jednoduché zapínanie/vypínanie.

viac info

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 4,80 €

55,15 €

Popis tovaru

BC Auto je skrutkami montovateľné backcountry viazanie s jednoduchým zapínaním a vypínaním. Používanie je jednoduché: zapnete si topánku šliapnutím a uvoľníte mechanizmus stlačením tlačidla s lyžiarskou paličkou. Široká 56mm doska umožňuje vynikajúcu stabilitu a kontrolu lyží, ktorá je nevyhnutná pri potulkách v premenlivých snehových podmienkach. BC Auto má nízku hmotnosť, je ľahko ovládateľné s elegantným dizajnom.

 

- tvrdosť viazania 40 shore
- mechanizmus Automatic
- hmotnosť viazania 455gr /pair

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh viazania Backcountry
Typ viazania NNN-BC
Režim upnutia Auto

Výrobca (Rossignol)

Značka nadšená a inšpirovaná horami už od roku 1907 - to je Rossignol. Rossignol založil oddaný lyžiar Carpenter Abel Rossignol, ktorý vyrobil prvé lyže z masívneho dreva. Ikona minulosti a symbol súčasnej doby. Značka počas dlhých sto rokov vyvinula horský životný štýl - prvé masívne lyže, prvé celokovové lyže a prvé lyže zo sklených vlákien. Inovácie značky Rossignol majú pulz, ľudskú túžbu a význam, pretože vychádzajú zo skúseností popredných športovcov. Dnes sa Rossignol zameriava na výrobu oblečenia a výstroje pre všetky dôležité horské športy - lyžovanie, bežky a snowboarding.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

5. 8. 2016

+ ústretovosť rýchle jednanie

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber