Primus Trailbreak Vacuum Bottle 0,75L

Obj. číslo: 5850000016

Termoska Primus Trailbreak Vacuum Bottle 0,75L s dvojitou stenou a vákuovou izoláciou.

viac info

Pôvodne 37,99 €

Ušetríte 3,04 € (-8 %)

34,95 €

Popis tovaru

Primus TrailBreak Vacuum 0,75l termoska s dvojitou stenou a vákuovou izoláciou má mierne zúžený tvar, vďaka ktorému sa ľahšie zasúva do batohu, a má pevnejší úchop. Je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je veľmi odolná a vhodná pre dobrodružstvá aj v drsnejších podmienkach, napr. vysokohorskú turistiku. Povrch termosky zvnútra nie je upravený, takže neovplyvňuje chuť nápoja. Steny poháru sú tiež zdvojené pre lepšiu izoláciu teplých či studených nápojov. Široký otvor uľahčuje napĺňanie a čistenie. Dostupné s prídavným uzáverom “ClickClose”, s ktorým môžete piť rovno z fľaše. 

 

  • výška: 262 mm
  • priemer: 88 mm
  • objem: 750 ml

Parametre

Materiál Nerez
Objem 0,75 l

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

12. 3. 2017

dobrá ponuka tovarov, výborná komunikácia so zákazníkom, zákazník je komfortne informovaný o stave zásielky, obchod budem odporúčať hlavne z dôvodu, ako som uviedla, prehľadnú informovanosť o stave zásielky

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber