Primus Meal Set red

Obj. číslo: 5850000011

Kompletný 8-členný set Primus Meal Set je všetko, čo k jedlu v prírode potrebujete.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,99 €

Ušetríte 1,64 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Primus Meal Set je kompletný 8-členný set všetkého, čo k jedlu v prírode potrebujete. 2 hlboké taniere, korenička s troma priečinkami, nádobka na olej, alebo umývací prostriedok, nádobka s tesným uzáverom, pohár, skladací príbor, doska na krájanie, cedník, strúhadlo a nôž. 

 

  • výška: 60mm
  • šírka: 145mm
  • dĺžka: 230mm
  • váha: 360 g

Parametre

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Lubkle, 20. 1. 2017

v tomto obchode nakupujem, lebo mám dobré skúsenosti s kvalitou tovaru, aj odborným s prístupom zo strany personálu

+ - v tomto obchode som vždy kúpila kvalitný tovar

- - snowboardové topánky sme museli meniť, lebo nesedela veľkosť, zišla by sa podrobnejšia tabuľka veľkostí, tak ako je to pri oblečení

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber