Primus Meal Set black

Obj. číslo: 5850000012

Kompletný 8-členný set Primus Meal Set, ktorý je ideálny na camping. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 19,99 €

Ušetríte 1,64 € (-8 %)

18,35 €

Popis tovaru

Primus Meal Set je kompletný 8-členný set všetkého, čo k jedlu v prírode potrebujete. 2 hlboké taniere, korenička s troma priečinkami, nádobka na olej, alebo umývací prostriedok, nádobka s tesným uzáverom, pohár, skladací príbor, doska na krájanie, cedník, strúhadlo a nôž.

 

  • výška: 60mm
  • šírka: 145mm
  • dĺžka: 230mm
  • váha: 360 g

Parametre

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

maco, 19. 12. 2016

Veľmi milo prekvapený.O 14,00hod tovar objednaný a nasledujúci deň o 8,30hod ja ešte vposteli a kuriér pri dverách.Proste bomba!Ďakujem krásne!

+ Našiel som to čo som dlho zháňal Ústretovosť,príjemná komunikácia,všetko fasa

- O žiadnych zatiaľ neviem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber