Primus LiTech Super Set

Obj. číslo: 5853002

Primus LiTech Super set obsahuje dva hrnce, pokrievku, panvicu so skladacou rúčkou a samostatnú rúčku na hrnce. Hrnce a panvica sú vyrobené z tvrdeného hliníka s nepriľnavou vrstvou vo vnútri.

viac info

Pôvodne 63,99 €

Ušetríte 5,14 € (-8 %)

58,85 €

Popis tovaru

Ak chcete variť v prírode, stávate sa závislí len na kuchynskom vybavení, ktoré so sebou máte. Primus LiTech Super set Vám ponúka dva hrnce, pokrievku, panvicu so skladacou rúčkou a samostatnú rúčku na hrnce. Hrnce a panvica sú vyrobené z tvrdeného hliníka s nepriľnavou vrstvou vo vnútri. Táto kombinácia robí tento set odolný, ľahký pre nosenie a jednoduchý pre umývanie.

 

- rozmery: 1,7 L hrniec: 180 x 84 / 2,1 L hrniec: 193 x 94 / panvica: 220 x 50 mm

- material: tvrdený hliník

- objem: 2,1 L / 1,7 L

- hmotnosť: 873 g

 

 

Parametre

Materiál Hliník
Objem 1,7 l (hrniec), 2,1 l (hrniec)
Hmotnost 873 g

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Morgana, 2. 10. 2016

+ - rýchle dodanie - kvalitný tovar - výborné ceny

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber