Primus Lite Stove dark olive

Obj. číslo: 5850000009

Varič Primus Lite+ nastoľuje nový štandard pre kompaktné variče. V roku 2015 prichádza Lite+ s novým, tepluvzdorným plášťom z trvácneho materiálu G-1000 s plstenou podšívkou.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 129,99 €

Ušetríte 10,44 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Primus Lite+ Stove varič nastoľuje nový štandard pre kompaktné variče. Vďaka unikátnemu uzamykaciemu mechanizmu (v procese patentovania) je veľmi pevný a vďaka technológii Laminar Flow Burner (v procese patentovania), má varič nižší horák, než by obyčajne bolo možné. Výsledkom je stabilný, ľahký a kompaktný varič, perfektný pre sólo akcie, alebo prestávku na čaj/kávu pre dvoch. S prídavným kávovým lisom umožní pripraviť dve šálky čerstvej kávy iba za pár minút. Varič a všetky doplnky, vrátane 100 g kartuše, sa zmestí do 500 ml eloxovanej hliníkovej nádoby. V roku 2015 prichádza Lite+ s novým, tepluvzdorným plášťom z trvácneho materiálu G-1000 s plstenou podšívkou. Obal tiež disponuje závesnú rúčku, na ktorej môže používaný varič visieť. Vrchnák skracuje čas varenia a udržiava všetky časti bezpečne vo Vašom batohu, môžete ho však použiť aj ako hrnček. Lite+ prichádza aj s prídavným stojanom pre väčšiu stabilitu na nerovnom povrchu, a s pevnou šnúrkou. Kartuša nie je zahrnutá v balení!

 

  • výška: 150 mm
  • priemer: 100 mm
  • výkon: 1500 W
  • čas varu vody: 2:45 min (0,5 liter)
  • zapaľovanie: Piezo
  • hmotnosť: 390 g
  • bez kartuše

Parametre

Druh ventilu Šrubovací
Palivo Plyn
Výkon 1500W
Hmotnosť 390g

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber