Primus kartuša 450g

Obj. číslo: 5855006

Primus plynová kartuša je vybavená šrubovacím závitom a samotesniacim ventilom. Vhodná pre rôzne variče so šrubovacím systémom.

viac info

Pôvodne 9,50 €

Ušetríte 0,80 € (-8 %)

8,70 €

Popis tovaru

Plynová kartuša Primus s kapacitou náplne 450g plnená špeciálnou zmesou pre celoročné využitie. Kartuša je vybavená patentovaným samotesniacim ventilom a šrubovacím závitom medzinárodného štandardu. Kartuše sú určené pre variče Primus, alebo iné variče, ktoré majú šrubovací závit.

 

- rozmery (výška-priemer): 15 x 11 cm

- hmotnosť: 660 g

- v červenom prevedení ( viď foto: 2)

Parametre

Druh ventilu Šrubovací

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Apolka, 11. 12. 2016

Prekvapila ma rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

+ Pre mňa bolo dôležité, ze v ponuke mate značku Olang, v takom sortimente ju nik iný na Slovensku nemá.Navyse mate aj cislo 42 damske, co je dost problem v sucasnosti.

- Na olang sk sú katalógy lux obuvi Olang, je tam úžasný výber aj neturistickej obuvi, dúfam v ešte ďalšie rozšírenie sortimentu v budúcnosti.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber