Primus C H Vacuum Mug 0,4L

Obj. číslo: 5850000014

Hrnček Primus Vacuum Commuter Mug je vákuovo izolovaný, spolu s pevným vrchnákom a silikónovým tesniacim krúžkom udržia teplý či studený nápoj po ceste do práce.

viac info

Pôvodne 23,50 €

Ušetríte 1,90 € (-8 %)

21,60 €

Popis tovaru

Primus Vacuum Commuter Mug je vákuovo izolovaný a vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Pevný vrchnák so silikónovým tesniacim krúžkom, jednoduchý uzáver a vákuová izolácia udržia Váš teplý či studený nápoj po ceste do práce, alebo počas sedenia pri ohni. Vďaka kompaktnému dizajnu je kompatibilný s väčšinou auto-držiakov.  

 

  • výška: 197mm
  • objem: 400 ml
  • hmotnosť: 350g

Parametre

Druh Termoizolačný hrnček
Objem 0,4 L
Hmotnosť 350 g

Výrobca (Primus)

Podnik, ktorý vznikol v Štokholme ako projekt dvoch kováčov J.V. Svensona a F.W Linqvista. Tí pracovali na prvej plynovej bombe (kartuša). Nakoniec sa im to podarilo v roku 1892. Svoj produkt pomenovali “Primus”. Ich výrobok je úzko spätý s polárnymi expedíciami. Roland Amundsen mal pri sebe jeden z kusov Primus, keď v roku 1911 dosiahol severný pól. Spočiatku boli kartuše plnené petrolejom, no v roku 1938 vytvorili inžinieri prvú plynovú bombu poháňanú LPG. Firma dodáva svoje produkty aj do Afriky, kde slúžia ako piecky pre rodiny. Značka momentálne vyrába svoje výrobky v Estónsku. Kvalita overená časom, kartuše Primus Vás určite nesklamú.

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Veduci, 30. 8. 2016

Odporucam nakupovat je to silny, stabilny slovensky obchod zo sportovymi potrebami vsetkeho druhu

+ velky vyber

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber