Petzl Tikka RXP black

Obj. číslo: 5843019

Výkonná čelovka Petzl Tikka RXP je schopná automaticky regulovať intenzitu vydávaného svetla v závislosti na svetelných podmienkach a charakteru prostredia. Používa technológiu reaktívneho svietenie REACTVE LIGHTING: senzor meria a vyhodnocuje okolité svetlo a prispôsobuje množstvo svetla a tvar kužeľa.

viac info

Pôvodne 93,30 €

Ušetríte 7,50 € (-8 %)

85,80 €

Popis tovaru

Petzl Tikka RXP čierna je vysoko výkonná čelovka určená pre extrémne náročné použitie. Ponúka dva režimy svietenia: „reactive lighting“ a „constant lighting“. Technológia REACTIVE LIGHTING  predlžuje dobu svietenia vďaka efektívnejšiemu využitiu zdroja dobíjacieho akumulátora. Intenzita svetla sa automaticky upravuje podľa množstva svetla okolitého prostredia a zbytočne sa neplytvá nadbytočným výkonom, ktorý spotrebováva viac energie.

 

  • Doba svietenia: 2,3 h – 10 h
  • Dosvit: 110 m
  • Svetelný výkon: 7 - 215 lumenov
  • Hmotnosť: 115 
  • Napájanie: 1800 mAh Lithium-Ion nabíjateľná batéria (súčasť balenia)
  • Doba nabíjania: 4,5 h
  • Kompatibilita batérie: AAA alkalické, litiové a Ni-MH s puzdrom na batérie (nie je súčasťou balenia)

 

 

 

Parametre

Maximálny výkon 215 lm
Maximálny dosvit 110 m
Maximálna doma svietenia 10 h
Hmotnosť 115 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

27. 12. 2016

+ pohodlie, rýchlosť

- neviem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber