Petzl Tam Tam

Obj. číslo: 5845001

Petzl Tam Tam je malé kompaktné kladivo pre ručné vŕtanie kotviacich bodov a osádzanie nitov. Rukoväť je vybavená nástrčným kľúčom pre 8mm matice.

viac info

Pôvodne 57,95 €

Ušetríte 4,65 € (-8 %)

53,30 €

Popis tovaru

Kladivo na ručné vàtanie otvorov pre kotviace body. Pogumovaná rukoväť pre tlmenie vibrácii je vybavená pútkom na zápästie a nástrčným kľúčom pre 8 mm šrúby.

 

Hmotnosť: 535 g

Parametre

Hmotnosť 535 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

23. 2. 2017

Zboží bylo donáno včas, v pořádku a za nejnižší cenu na trhu v rámci ČR a SK. Obchod navíc ochotně a trpělivě odpovídal na mé otázky, vznesené po dodávce zboží,které pramenily z neznalosti a mohly být až obtížné. Vřele doporučuji.

+ Rychlost,profesionalita,vstříctnost

- nenašel jsem

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber