Petzl Spatha black

Obj. číslo: 5840000035

Petzl Spatha je univerzálny nôž s otvorom na karabínu.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 23,30 €

Ušetríte 1,90 € (-8 %)

21,40 €

Popis tovaru

Petzl Spatha je jednoduchý funkčný, spoľahlivý a kvalitný. Veľkou výhodou je praktická poistka proti náhodnému uzatvoreniu. Nechýba otvor pre karabínu a vrúbkované koliesko pre rýchle otváranie v rukaviciach. Čepeľ je z časti vrúbkovaná a z časti hladká.

Parametre

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber