Petzl Reverso 4 žltá

Obj. číslo: 5842007

Veľmi obľúbená istiaca a zlaňovacia pomôcka Petzl Reverso 4 vyniká hlavne svojou nízkou hmotnosťou, rôznymi možnosťami použitia a kompatibilitou so všetkými najčastejšie používanými priemermi lán.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 31,50 €

Ušetríte 2,55 € (-8 %)

28,95 €

Popis tovaru

Zlaňovacia/istiaca pomôcka Petzl Reverso 4 je ultra ľahký prostriedok (59g, 25% ľahší ako reverso 3) s ľahkým intuitívnym používaním. Trecie kanáliky v tvare písmena V s asymetrickými drážkami prispôsobia trenie všetkým priemerom lán, pre dynamické polovičné a dvojité lana (priemer 7,5mm a viac) a pre jednoduché lana ( priemer 8,9mm a viac ). Jednoduchá pomôcka pre rôzne použitie: istenie prvolezca, jedného alebo dvoch druholezcov a zlaňovanie. Rýchla zmena istenia z režimu Reverso na istenie prvolezca pri striedaní sa v ťahaní viacdĺžkových ciest.

 

- hmotnosť: 59 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 8,9mm a viac (jednoduché) 7,5mm a viac (polovičné/dvojité)
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 59 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Kacka, 30. 11. 2016

Rýchle, kvalitné a seriózne konanie

+ Nákup z pohodlia domu

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber