Petzl Reverso 4 apple green

Obj. číslo: 5840000032

Veľmi obľúbená istiaca a zlaňovacia pomôcka Petzl Reverso 4 vyniká hlavne svojou nízkou hmotnosťou, rôznymi možnosťami použitia a kompatibilitou so všetkými najčastejšie používanými priemermi lán.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 31,95 €

Ušetríte 2,60 € (-8 %)

29,35 €

Popis tovaru

Petzl Reverso 4  je ultra ľahká zlaňovacia/istiaca pomôcka (59g, 25% ľahší ako reverso 3) s ľahkým intuitívnym používaním. Trecie kanáliky v tvare písmena V s asymetrickými drážkami prispôsobia trenie všetkým priemerom lán, pre dynamické polovičné a dvojité lana (priemer 7,5mm a viac) a pre jednoduché lana ( priemer 8,9mm a viac ). Jednoduchá pomôcka pre rôzne použitie: istenie prvolezca, jedného alebo dvoch druholezcov a zlaňovanie. Rýchla zmena istenia z režimu Reverso na istenie prvolezca pri striedaní sa v ťahaní viacdĺžkových ciest.

 

  • hmotnosť: 59 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 8,9mm a viac (jednoduché) 7,5mm a viac (polovičné/dvojité)
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 59 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber