Petzl Pro Traxion 2014

Obj. číslo: 5844408

Petzl Pro Traxion je pádu odolná kladka pre zdvíhanie ťažkých bremien s integrovaným blokantom. V prípade potreby je možné blokant zaistiť a pomôcku používať len ako kladku.

viac info

Pôvodne 99,60 €

Ušetríte 8,00 € (-8 %)

91,60 €

Popis tovaru

Kladka s integrovaným blokantom Petzl Pro Traxion je konštruovaná tak, aby umožnila založenie lana aj keď je pripojená ku kotviacemu bodu.. Môže byť použitá samostatne ako kladka alebo blokant. Ergonomická poistka s pružinou sa jednoducho ovláda aj v rukaviciach a je ju možné zaistiť za telo kladky a v otvorenej pozícii sa dá používať kladka samostatne. Vačková západka je vybavená hrotmi a samočistiacim kanálom . Hliníkový kotúč veľkého priemeru je uložený na zapúzdrenom guličkovom ložisku a zaručuje vynikajúcu účinnosť. Jedna bočnica je pevná a druhá pohyblivá, aby bolo možné nainštalovať kladku v akomkoľvek bode lana. Bočnica sa pri zaťažení automaticky zablokuje a chráni kladku proti otvorenie počas používania. Určené pre laná o priemere 8 – 13mm.

 

Hmotnosť: 265 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 8 - 13 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 265 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Helga, 27. 12. 2016

Maximalna spokojnost. Ochota, velmi rychle dodanie tovaru. Vrelo odporucam druhym zakaznikom.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber