Petzl Oscillante

Obj. číslo: 5844012

Minimalistická kladka Petzl Oscillante slúži pre núdzové využitie pri zostavovaní kladkostrojov a podobne.

viac info

Pôvodne 12,20 €

Ušetríte 1,00 € (-8 %)

11,20 €

Popis tovaru

Núdzová kladka OSCILLANTE neváži takmer nič a je možné ju použiť v záchranných vyťahovacích systémoch pri páde do trhliny. Otočné bočnice umožňujú jednoduchú montáž na lano. Polyamidový kotúč a hliníkové bočnice poskytujú vynikajúci pomer pevnosti a váhy. Pre laná o priemere 7 – 11mm.

 

Hmotnosť: 42 g

Parametre

Určené pre laná o priemere 7 - 11 mm
Určené pre laná Textilné
Hmotnosť 42 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

PeMi, 13. 12. 2016

Obchod predáva kvalitné výrobky častokrát overované v teréne aj profesionálmi, personál vie odborne poradiť, pri určitých druhoch tovaru je poskytnutý záručný alebo aj pozáručný servis. V obchode nakupujem práve vtedy, keď hľadám kvalitu a nehľadím iba na cenu, no aj pri nej sa dajú využiť výhodné zľavy.

+ rozsiahly sortiment tovaru výrobky v profi-kvalite personál vie čo predáva a vie poskytnúť kvalitné poradenstvo záručný aj pozáručný servis

- -

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber