Petzl Nao 2

Obj. číslo: 5844420

Inteligentná čelovka Petzl Nao 2 s integrovaným svetelným senzorom pre meranie a vyhodnocovanie odrážaného skla pre automatické svetelného výkonu.

viac info

Pôvodne 179,30 €

Ušetríte 14,35 € (-8 %)

164,95 €

Popis tovaru

Čelová lampa Petzl Nao 2 je schopná inteligentne reagovať na okolité prostredie a prispôsobovať množstvo vydávaneho svetla. Integrovaný svetelný senzor sa zameriava rovnakým smerom ako oči; meria a vyhodnocuje odrážané svetlo, aby neustále automaticky upravoval svetelný kužeľ (široký alebo zaostrený) a svetelný výkon podľa potrieb užívateľa.Technologia REACTIVE LIGHTING predlžuje dobu svietenia vďaka efektívnejšiemu využitiu zdroja dobíjacieho akumulátora. Intenzita svetla sa automaticky upravuje podľa množstva svetla okolitého prostredia a zbytočne sa neplýtva nadbytočným výkonom, ktorý spotrebuváva viac energie. Pomocou počítačového softwaru OS by Petzl si môžte do čelovky stiahnúť až štyri rôzné profily, ktoré je možné naprogramovať. Celkom je v softwary 10 rôznych profilov - 6 je predprogramovaných pre rôzne pohybové aktivity a 4 si môžete naprogramovat sami. V profile sa dá navoliť výkon, doba svietenia a dosvit tak, ako pre vašu aktivitu potrebujete.
 

  • počet LED: 2 + senzor
  • režim svietenia: 2 reaktívne + 2 normálne
  • doba svietenia: reaktívne 6h 30min / 12h 30min; normálne 1h 30min / 8h
  • dosvit: reaktívne 135m / 80m; normálne 130m / 60m
  • sveteľný výkon: reaktívny / normálny 575lm / 430 lm
  • zdroj: LiIon 2600mAh 
  • váha: 187g

Parametre

Maximálny výkon 575 lm
Maximálny dosvit 135 m
Maximálna doba svietenia 12h 30min
Hmotnosť 187g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Helga, 27. 12. 2016

Maximalna spokojnost. Ochota, velmi rychle dodanie tovaru. Vrelo odporucam druhym zakaznikom.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber