Petzl Nao 2

Obj. číslo: 5844420

Inteligentná čelovka Petzl Nao 2 s integrovaným svetelným senzorom pre meranie a vyhodnocovanie odrážaného skla pre automatické svetelného výkonu.

viac info

Pôvodne 179,30 €

Ušetríte 54,40 € (-30 %)

124,90 €

Popis tovaru

Čelová lampa Petzl Nao 2 je schopná inteligentne reagovať na okolité prostredie a prispôsobovať množstvo vydávaneho svetla. Integrovaný svetelný senzor sa zameriava rovnakým smerom ako oči; meria a vyhodnocuje odrážané svetlo, aby neustále automaticky upravoval svetelný kužeľ (široký alebo zaostrený) a svetelný výkon podľa potrieb užívateľa.Technologia REACTIVE LIGHTING predlžuje dobu svietenia vďaka efektívnejšiemu využitiu zdroja dobíjacieho akumulátora. Intenzita svetla sa automaticky upravuje podľa množstva svetla okolitého prostredia a zbytočne sa neplýtva nadbytočným výkonom, ktorý spotrebuváva viac energie. Pomocou počítačového softwaru OS by Petzl si môžte do čelovky stiahnúť až štyri rôzné profily, ktoré je možné naprogramovať. Celkom je v softwary 10 rôznych profilov - 6 je predprogramovaných pre rôzne pohybové aktivity a 4 si môžete naprogramovat sami. V profile sa dá navoliť výkon, doba svietenia a dosvit tak, ako pre vašu aktivitu potrebujete.
 

  • počet LED: 2 + senzor
  • režim svietenia: 2 reaktívne + 2 normálne
  • doba svietenia: reaktívne 6h 30min / 12h 30min; normálne 1h 30min / 8h
  • dosvit: reaktívne 135m / 80m; normálne 130m / 60m
  • sveteľný výkon: reaktívny / normálny 575lm / 430 lm
  • zdroj: LiIon 2600mAh 
  • váha: 187g

Parametre

Maximálny výkon Od 301 a viac lm
Maximálny dosvit 135 m
Maximálna doba svietenia 12h 30min
Hmotnosť 187g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber