Petzl Ange Finesse 17 cm ( L + L )

Obj. číslo: 5841017

Expres set Petzl Ange Finesse 17 cm je zložený z karabín ANGE L, ktoré predstavujú kombináciu key-lock západky a drôtenej západky. Vďaka technológii MonoFil Keylock ponúka optimálny pomer medzi hmotnosťou a pevnosťou. Tvar zámku optimalizuje zapínanie a odopínanie lana.

viac info

Pôvodne 25,00 €

Ušetríte 2,00 € (-8 %)

23,00 €

Popis tovaru

Použité karabíny Petzl novej generácie ANGE L predstavujú kombináciu tradičnej karabíny s key-lock západkou a karabíny s drôtenou západkou. Spojenie predstavuje plynulosť západky s pružnosťou a ľahkosťou drôtového systému. Vďaka technológii MonoFil Keylock firmy Petzl a profilu karabíny v tvare H váži jedna Ange L len 34 gramov a ponúka optimálny pomer hmotnosť / pevnosť. Expres zložený z týchto karabín je špeciálne určený pre užívateľov, ktorí chcú znížiť hmotnosť a zároveň zachovať parametre karabíny štandardnej veľkosti. Tvar zámku je navrhnutý tak, aby optimalizoval zapínanie a odopínanie lana.

 

Pevnosť :

- pozdĺžne: 22kN

- priečne: 7kN

- otvorený zámok 10kN

Hmotnosť: 78 g

Parametre

Poistka zámku Nie
Hmotnosť 78 g
Pevnosť pozdĺžna 22 kN
Pevnosť priečna 7 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 10 kN

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber