Petzl Lynx LL T24

Obj. číslo: 3511004

Petzl Lynx sú všestranne použiteľné horolezecké mačky. Vďaka stavebnicovému systému je možné využívať jedny mačky na topánkach s rôznym upínanim (atomatickým a poloautomatickým). 

viac info

Pôvodne 210,90 €

Ušetríte 16,90 € (-8 %)

194,00 €

Popis tovaru

Petzl Lynx sú univerzálne stúpacie železa pre všestranné využitie (ľady, mixy, dry tooling). Stavebnicový systém predných hrotov umožňuje niekoľko voliteľných kombinácií: jeden alebo dva predné hroty, dlhé alebo krátke, kombinácia krátkeho a dlhého hrotu. Dodávajú sa s dvoma typmi vymeniteľných predných upínacích strmeňov pre obuv s drážkou, alebo bez. Predajné balenie obsahuje: mačky Lynx, obal na mačky Fakir, príložky proti nabaľovaniu snehu (Antisnow), predné upínacie strmene (automat, poloautomat), kľúč na povolenie skrutiek.

 

  • hmotnosť: 2x540 g (2 hroty + Antisnow), 2x455 g (1 hrot + Antisnow)
  • veľkosť: 34 - 45 (pre topánky max.cca 10UK, pre väčšie topánky nutné dokúpiť náhradný nosník, ktorý zväčší veľkosť na 40 - 50)

 

Parametre

Upínanie Automatické, Poloautomatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 1080 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Klara, 14. 3. 2017

Prakticka moznost nakupu tovaru roztruseneho v roznych predajniach v ramci SR a jeho kombinovanie a skusanie na jednom mieste spolu s moznostou rovno neprevziat nehodiace sa kusy.

+ Stiahnutie tovaru dostupneho v roznych predajniach na jedno miesto a moznost vyskusat si rozne veci spolu bez nutnosti ich vopred kupit.

- Nie prilis ochotny, pasivny personal v obchode v BA. Tovar mi vydali, odpovedali na priame otazky, ale ziadna dalsia iniciativa, alebo snaha poradit, ponuknut suvisiaci tovar.

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber