Petzl Irvis LL

Obj. číslo: 5841021

Desaťhroté mačky Petzl Irvis LL sú ideálne pre ľadovcovú turistiku, skialpinizmus, alebo nenáročné horolezecké výstupy. Vybavené sú flexibilným upínaním, ktoré sadne na akúkoľvek poloautomatickú obuv.

viac info

Pôvodne 123,30 €

Ušetríte 9,90 € (-8 %)

113,40 €

Popis tovaru

Mačky Petzl Irvis LL sú ideálne na lezenie po ľadovci, skialpinizmus a zasneženom alebo zľadovatenom prístupe, kde je potrebný ľahký, jednoduchý systém pre použitie v rôznych podmienkach. Súčasťou je Antisnow podložka, ktorá zabraňuje lepeniu snehu. Dva predné hroty pre zaseknutie do ľadu ďalšie dva zadné hroty zabraňujú skĺznutiu dopredu, dva pozdĺžne hroty pod pätou a dva na prednom diele, dva stredné hroty sú otočené v uhle 45° - držia v pozdĺžnom i priečnom smere. 

 

- Počet hrotov: 10

- Materiál: Oceľ

- Hmotnosť: 876 g (pár)

Parametre

Upínanie Poloautomatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 876 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber