Petzl Elia Helmet W white

Obj. číslo: 5840000056

Dámska všestranná lezecká prilba Petzl Elia je navrhnutá špeciálne pre ženy na horolezectvo, alpinizmus, canyoning, speleológiu, alebo ferraty.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 60,50 €

Ušetríte 4,85 € (-8 %)

55,65 €

Popis tovaru

Prilba Petzl Elia bola navrhnutá a konštruovaná špeciálne pre ženy. Inovovaný systém nastavovania hlavového pásiku omega (patent Petzl), uľahčuje nasadenie a zloženie prilby z hlavy a zároveň poskytuje maximálne pohodlie. Tento systém je naviac opatrený novým mechanizmom nastavenia veľkosti, ktorý umožňuje presné nastavenie prilby na rôzne typy hlavy. Prilba získala ocenenie aj na outdoorovej výstave v nemeckom Friedrichshafene.

 

  • obvod hlavy: 52 - 58 cm
  • hmotnosť: 285 g
  • certifikáty: Ce EN 12492, UIAA

Parametre

Pohlavie Dámske
Určenie Horolezectvo, Via Ferrata, VHT
Hmotnosť 285 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber