Petzl Elia helmet fuchsie

Obj. číslo: 5844416

Dámska  lezecká prilba Petzl Elia uspokojí ženské potreby.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 58,10 €

Ušetríte 4,65 € (-8 %)

53,45 €

Popis tovaru

Prilba Elia bola navrhnutá a konštruovaná špeciálne pre uspokojenie ženských potrieb. Inovovaný systém nastavovania hlavového pásiku omega (patent Petzl), uľahčuje nasadenie a zloženie prilby z hlavy a zároveň poskytuje maximálne pohodlie. Tento systém je naviac opatrený novým mechanizmom nastavenia veľkosti, ktorý umožňuje presné nastavenie prilby na rôzne typy hlavy. Prilba získala ocenenie aj na outdoorovej výstave v nemeckom Friedrichshafene.
 

  • obvod hlavy: 52 - 58 cm
  • hmotnosť: 285 g

Parametre

Pohlavie Dámske
Určenie Horolezectvo, Via Ferrata, VHT
Hmotnosť 285 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Jana, 11. 7. 2016

vrele doporučujem

+ som maximálne spokojná so sortimentom, značkou,kvalitou,cenou,prístupom majiteľa a poradenstvom od zamestnancov obchodu, Ďuri z eshopu je poradca pre všetko a má trpezlivosť na moje požiadavky. Aj pán od batohov z Námestia je super, všetky batohy po porade s ním slúžia nad očakávanie,pri nakupovaní trávim aj hodiny v obchode a nielen nakúpim ale odchádzam z predajne aj múdrejšia, a bohatšia o nové poznatky.

- neviem o slabinách

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber