Petzl E+lite

Obj. číslo: 5847012

Ultraľahká núdzová čelovka E+lite ponúka dve farby osvetlenia. Odolá teplotám v rozsahu -30°C až +60°C, možnosť použiť vo výbušnom prostredí a je vodotesná do hĺbky 1 m.

viac info

Pôvodne 26,95 €

Ušetríte 2,20 € (-8 %)

24,75 €

Popis tovaru

Super-ľahká diódová núdzová čelovka E+LITE s dvomi farbami svetla. Odolá extrémnym teplotám –30°C až +60°C, vodotesná do 1 m. Možno používať vo výbušnom prostredí. Možnosť uzamknutia spínača pre ochranu batérií, dosvit 19m. Môže svietiť až 4 noci za sebou - 45 hodín, blikací mód. Môže byť pripnutá na hlave, zápästí, členku alebo okolo tenkých predmetov s integrovaným klipom.

 

- 3x biela LED a 1x červená LED

- 2 režimy svietenia

- biely i červený režim blikania

- zdroj energie: 2x Lithium CR 2032

- prevádzková doba 45 hodín.

 

Hmotnosť bez batérií: 27 g

Parametre

Maximálny dosvit 19 m
Maximálna doba svietenia 45 h
Hmotnosť 27 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber