Petzl Djinn Axess 12

Obj. číslo: 5844402

Expres Petzl Djinn Axess je ideálna voľba pre výlety do skál. Je zložená z dvoch karabín Djinn a slučky Axess.

viac info

Pôvodne 16,70 €

Ušetríte 1,35 € (-8 %)

15,35 €

Popis tovaru

Petzl Djinn Axess je spoľahlivý a odolný expres, vhodný pre začínajúcich horolezcov. Skladá sa z 12 cm slučky Axess a z dvoch karabín Djinn, jedna s rovnou západkou určená pre kotviace body a jedna s prehnutou západkou pre pripojenie lana. Horná karabína je vybavená systémom zámku KeyLock a špeciálnym tvarom zámku, ktorý uľahčuje zapnutie a odopnutie z kotviaceho bodu. Dolná karabína je vybavená chráničom String, ktorý chráni slučku a udržuje karabínu v správnej polohe pre zapnutie lana. Veľká svetlosť otvorenej západky uľahčuje manipuláciu. Prierez v tvare písmena H zabezpečuje vyvážený pomer hmotnosti a pevnosti. Rozšírené styčné plochy umožňujú hladší priechod lana a znižujú opotrebenie karabíny.

 

  • pevnosť pozdĺžna: 23 kN
  • pevnosť priečna: 8 kN
  • pevnosť s otvoreným zámkom: 9 kN
  • hmotnosť: 107 g

Parametre

Poistka zámku Nie
Hmotnosť 107 g
Pevnosť pozdĺžna 23 kN
Pevnosť priečna 8 kN
Pevnosť s otvoreným zámkom 9 kN

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Lubkle, 20. 1. 2017

v tomto obchode nakupujem, lebo mám dobré skúsenosti s kvalitou tovaru, aj odborným s prístupom zo strany personálu

+ - v tomto obchode som vždy kúpila kvalitný tovar

- - snowboardové topánky sme museli meniť, lebo nesedela veľkosť, zišla by sa podrobnejšia tabuľka veľkostí, tak ako je to pri oblečení

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber