Petzl Charlet Sarken Leverlock Fil

Obj. číslo: 3510002

Petzl Sarken LLF sú horolezecké mačky s pevnými vertikálnymi hrotmi. Upínanie je automatické.

viac info

Pôvodne 174,80 €

Ušetríte 14,00 € (-8 %)

160,80 €

Popis tovaru

Technické stúpacie železa pre alpské lezenie. Vynikajú vo všetkých mixových terénoch. Predné hroty s prierezom v tvare písmena T sa skvelo zasekávajú do tvrdého ľadu, poskytujú výbornú stabilitu v mixoch a dobre zaberajú aj v snehu a vo firne. V prevedení LEVERLOCK FIL je možné použiť na väčšinu topánok s drážkami.

 

Hmotnosť: 968 g

Parametre

Upínanie Automatické
Materiál Oceľ
Hmotnosť 968 g

Výrobca (Petzl)

Francúzsku firmu Petzl založil Ferdinand Petzl, ktorý už v 30. rokoch minulého storočia objavovoal jaskyne vo Francúzsku. Pri svojej vášni, speleológii, experimentoval s novými technikami vertikálych výstupov a vynašiel prelomové vybavenie. Pomôcky boli rýchlo aplikované do všetkých vertikálnych činností - horolezectva, alpinizmu, do pracovného sektora a záchrany vo výškach. Petzl sa svojou horolezeckou výstojou najvyššej kvality podieľa na všetkých dôležitých alpských a himalájskych dobrodružstvách. 

Naši zákazníci nám veria a odporúčajú nás

Marián z Petržalky, 18. 1. 2017

- v tomto obchode som nakupoval prvý krát - objednával som set z ponuky obchodu bežky, viazanie na bežky a topánky na bežky, všetko dodali tak ako sľúbili. Cez víkend som objednal a už v utorok o 11:30 h som objednávku prevzal od kuriéra, všetko v poriadku, perfektne zabalená a nepoškodená.

+ -dobrý výber tovaru -rýchla dodacia lehota -výhodné ceny tovaru oproti ostatným obchodom s podobným sortimentom

Všetky hodnotenia

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber