Súťaž so značkou Ortovox

Súťaž so značkou Ortovox

Zapoj sa do súťaže so značkou Ortovox a vyhraj! Súťažime o skvelé ceny...

Odfoťte sa oblečený v produkte Ortovox a zaveste svoju fotografiu na Instagram s hashtagom #ortovoxvsportrysy a tagom “sportrysy” alebo na Facebooku s hashtagom #ortovoxvsportrysy. 

Fotku s Ortovoxom si môžte urobiť kdekoľvek, ak už máte niečo kúpené. Ak nie, vyskúšajte si Ortovox v akejkoľvek našej predajni Sportrysy a odfoťte sa tam.

Žrebovanie súťaže sa uskutoční 28.2.2017. Výhercov uverejníme na webstránke sportrysy.sk a budeme ich kontaktovať cez Instagram alebo Facebook.

Hráme o skvelé ceny:

1.    cena - poukaz na nákup produktov Ortovox v hodnote 70 EUR
2.    cena - čiapka Ortovox
3.    cena - čiapka Ortovox


Podmienky súťaže so značkou Ortovox

Trvanie súťaže: 20.12.2016 - 27.02.2017

Podmienky súťaže:

na svoj Instagram súťažiaci zverejní fotografiu a označí ju hashtagom #ortovoxvsportrysy a tagom “sportrysy” alebo na Facebooku s hashtagom #ortovoxvsportrysy, sprístupní ju aj pre užívateľov, ktorých nemá vo Facebook „priateľoch“(túto akciu vykoná v nastaveniach fotografie preklikom na „public“) Pri zverejňovaní fotiek cez Facebook budú do súťaže zaradené len tie, ktoré sú verejne prístupné, čiže označené ikonou „public“. Zároveň je nutnosť zverejnenia fotografie v čase trvania súťaže. 

Počet fotografií zverejnených jedným súťažiacim nie je limitovaný. Čím viacej fotografií súťažiaci do súťaže akýmkoľvek z uvedených spôsobov zapojenia sa do súťaže pridá, tým väčšiu šancu má pri záverečnom žrebovaní. Do žrebovania nebudú zaradené dve a viac rovnakých fotografií, bez ohľadu na spôsob zapojenia sa do súťaže.

O výhry sa súťažiaci môže uchádzať len ak splní podmienky účasti v súťaži a zapojí sa do súťaže v súlade s pravidlami. Každý súťažiaci môže v súťaži získať len jednu výhru a to aj v prípade, že sa jeden súťažiaci zapojí do súťaže prostredníctvom viacerých Instagram alebo Facebook profilov. 

Žrebovanie súťaže sa uskutoční 28.2.2017. Výhercov uverejníme na webstránke sportrysy.sk a budeme ich kontaktovať cez Instagram alebo Facebook.

Septembrový výber

Mohlo by vás zaujímať

19. september 2017

Ponuka bicyklov Cube 2018

Časť modelovej kolekcie bicyklov značky Cube 2018 je už na našom sklade. V článku Vám predstavíme prvé štyri modely.

14. september 2017

Speedgoat 2 - Novinka v ponuke značky Hoka One One

Značka Hoka One One predstavila v tejto sezóne zaujímavú novinku. Speadgoat 2,  vylepšený nástupca známeho modelu Speadgoat. V článku Vám priblížime čím je táto topánka špecifická.

Ďalšie články z magazínu