Spartan Race v Liberci ovládol náš tím

Tento víkend sa v Liberci konalo ďalšie kolo pretekov Reebok Spartan Race. Náš tím Reebok Spartan Team Slovakia opäť exceloval a získal, čo sa dalo. Pozrite si umiestnenie jednotlivých hráčov.

31. 05. a 01. 06. sa v českom Liberci konali preteky Reebok Spartan Race. Súťažiaci si mali možnosť zmerať sily v prekážkovom behu oba dni po tej istej trase.

Prvý deň preteku sa zúčastnilo 2341 bežcov a druhý deň to bolo 2692 bežcov.

Deň 1

Umiestnenie Muži

V kategórii chlapov opäť exceloval Peter Žiška. Do 20. miesta v kategórii elite sa umiestnili aj Marcel Uharček a Kalmi Bodnár. Ich výsledky rozhodli o umiestnení tímu.

Umiestenie Ženy

Obe ženy z tímu obladili prvé dva miesta, pričom o 16 sekúnd rýchlejšia bola Tereza Klimešová.

1. Tereza Klimešová Reebok Spartan Team Slovakia 00:45:49
2. Blanka Plačková Reebok Spartan Team Slovakia 00:50:05
3. Martina Rašková Chaloupky, ČR 00:54:33

Umiestenie Tím

Do celkového poradia tímu sa počítali štyri najlepšie časy členov. O 1. mieste tímu Reebok Spartan Team Slovakia rozhodli časy Petra Žišku, Marcela Uharčeka, Terezy Klimešovej a Kolomana Bodnára.

Poradie Tím/Mesto Čas
1. Reebok Spartan Team Slovakia 02:55:04
2. Kozy-Team 03:10:11
3. 2Bfit crew 03:22:47

Deň 2

Druhý deň pretekov bol pre tím ešte úspešnejší, kedy muži obsadili všetky tri prvé miesta. Peter Žiška si oproti prvému dňu polepšil približne o 3 minúty.

11. Juraj Teplica Reebok Spartan Team Slovakia 00:47:15

V umiestení našich žien sa na druhý deň veľa nezmenilo. Dievčatá skončili v rovnakom poradí, no obe si svoje časy polepšili.

1. Tereza Klimešová Reebok Spartan Team Slovakia 00:44:31
2. Blanka Plačková Reebok Spartan Team Slovakia 00:49:25
3. Eva Komková Praha, ČR 00:56:27

V nedeľu tím exceloval, keď obsadil najlepšie priečky v kategórii mužov aj žien. Toto rozhodlo o jednoznačnom víťazstve tímu. Do celkového hodnotenia sa pritom brali do úvahy časy Petra Žišku, Istvana Muskatala, Martina Zapalača a Marcela Uharčeka.

1. Reebok Spartan Team Slovakia 02:40:30
2. CrossFit Nitra 03:07:22
3. Dream Team 03:52:05

Prečítajte si tiež:

Reebok Spartan Team Slovakia

Oficiálny slovenský tím pretekov Reebok Spartan Race s názvom Reebok Spartan Team Slovakia je najúspešnejší tím v strednej Európe. My v Sportrysy.sk sme hrdí na našich bežcov. Pozrite si zloženie tímu v nasledujúcom článku.

Kolekcia Reebok Spartan Race v Sportrysy.sk

Pozrite si našu kompletnú ponuku oblečenia a obuvi navrhnutú špeciálne na prestížne preteky cez prekážky, Reebok Spartan Race. Celú kolekciu nájdete exkluzívne v predajniach Sportrysy a na eshope.

Peter Žiška všetkým rodičom: Lepšie zablatené dieťa ako...

Prečítajte si v exkluzívnom rozhovore, čo odkazuje Peter Žiška, úspešný reprezentant tímu Reebok Spartan Team Slovakia, ktorý Sportrysy.sk podporuje.