OUTWET – termoprádlo overené praxou

OUTWET – termoprádlo overené praxou

Prinášame Vám novinku – talianske termoprádlo OUTWET z exkluzívnej tkaniny Dryarn. Túto vysoko funkčnú bielizeň používajú aj cyklistické jedničky ako Peter Sagan a Ľubica Ďaďová. Prečo je také super sa dočítate v nasledujúcom článku.

O značke OUTWET

OUTWET je talianska firma sídliaca v stredovekom meste Marostica obklopenom horami, ktorými prechádzajú etapy Giro d´Italia. 

Práve tu sa trojica mladých podnikateľov rozhodla investovať svoju kreativitu, silu a entuziazmus do výskumu a vývoja vysoko funkčnej základnej vrstvy športového oblečenia. Hneď po svojom vzniku, pred 10 rokmi, sa značka OUTWET stala porovnávacím merítkom pre všetkých ostatných výrobcov technickej termobielizne. 

V čom je OUTWET výnimočný?

Celá kolekcia je plne „Made in Italy“ z exkluzívnej OUTWET tkaniny. 

Na ňu je použité polypropylénové vlákno DRYARN, ktoré je najľahšie z pomedzi mikrovlákien. Jeho vysoké povrchové napätie odvádza vodu, pot a vlhkosť extrémne rýchlo. Po intenzívnej fyzickej aktivite nevznikajú ďalšie nepríjemné pachy, DRYARN nepodlieha zmenám vplyvom baktérií, plesní a iných mikroorganizmov. Nepriťahuje prach z atmosféry, je odolný voči oderu, nežmolkuje sa, môže sa prať do 40°C v práčke a je 100% recyklovateľné. 

Spolu s rúrkovým modelovaním vlákna a jeho pružnosťou je možné vytvoriť základnú vrstvu termoprádla tubusového strihu, ktorý dokonale kopíruje všetky telesné partie = Už žiadne komplikované vyberanie správnej veľkosti! 1 až 2 veľkosti stačia (podľa modelu).

Termoprádlo je tiež jemne kompresné – zlepšuje absorpciu kyslíka krvou, znižuje prekysličenie svalov, vytvára podporu a znižuje vibráciu Vašich svalov.

OUTWET a špičkoví športovci

Na kvalitu a funkčnosť termoprádla OUTWET sa spolieha viacero profesionálnych športovcov - vrátane Petra Sagana a celého ProTour tímu Cannondale . OUTWET taktiež používa aj Ľubica Ďaďová z tímu Outsiterz (2.miesto MSR v cestej cyklistike a Miss cyklistiky  2013), ktorý sponzorujeme.

Kolekcia termoprádla OUTWET

V ponuke OUTWET-u nájdete základnú vrstvu pre akékoľvek nasadenie a poveternostné podmienky. Či už je to termoprádlo na vysoké zaťaženie v horúčavách, ktoré je typické svojou sieťovinovou štruktúrou. Alebo termoprádlo na miernejšie podmienky s jemnejšou sieťovinou, poprípade termoprádlo s pridaním Merino vlny pre extra tepelnú izoláciu v chladnom počasí  – OUTWET Vás vždy podporí vo Vašich športových výkonoch a udrží Vás v správnej „pracovnej“ teplote.

OUTWET myslí aj na doplnky a preto má v ponuke aj návleky na ruky a nohy a taktiež kvalitné kompresné ponožky. Navyše je celá kolekcia vo veľmi priaznivej cene. Veď posúďte sami a pozrite si našu ponuku termoprádla OUTWET alebo navštívte našu predajňu v Poprade.

 

Tím Sportrysy.sk

Foto: outwet.it

Októbrový výber

Mohlo by vás zaujímať

17. október 2016

Pozvánka: Fjällräven Polar - expedícia tvojho života!

Máš rád sneh, nespútané dobrodružstvo a chceš spať pod polárnou žiarou? Pozývame ťa na prednášku spojenú s premietaním dňa 21.10.2016 v Poprade, v predajni Sportrysy (pri OBI) s Petrom Hollým, prvým Slovákom, ktorý sa zúčastnil expedície Fjällräven Polar 2014. Navyše získaš 12% zľavu na nákup Fjällräven produktov.

13. október 2016

Re-Kånken, štýlový batoh z recyklovaných pet flašiek

Batoh Fjällräven Kånken nie je na trhu žiadnou novinkou. Práve naopak, svojím originálnym designom si po celom svete získava priaznivcov už desaťročia. Tentokrát sa koncept batohu Kånken dočkal prevratnej zmeny. Nie v designe, ten je naďalej typický „kånkenovský“. Ale v materiáli, z ktorého sa vyrába.

Ďalšie články z magazínu

mammut_jesen2016