Nová predajňa Sportrysy v Poprade

Nová predajňa Sportrysy v Poprade

V máji sa podarilo popradskému tímu Sportrysy otvoriť novú vlajkovú „lodičku“. V nákupnej zóne Storeland pri Baumaxe, s bezproblémovým parkovaním, ľahkým prístupom z diaľnice, z Vysokých Tatier, zo smeru od Starého Smokovca aj z centra mesta.

Prečo toto miesto? -  objasnil majiteľ a zakladateľ značky Peter Lichý.

Lokalita ma oslovila peknými vonkajšími priestormi, ktoré nám dávajú možnosti na usporiadanie outdoorových aktivít – výstav, testovania výrobkov a samozrejme párty pre verných zákazníkov.

Hala síce nie je historicky zaujímavá tak ako bratislavský priestor, ale z popradskej predajne vidieť (ak nie je zamračené) Lomničák a to má svoje čaro. Náš zámer je umožniť zákazníkom nakúpiť si po práci alebo víkendových športových aktivitách, a preto je naša nová predajňa Sportrysy otvorená denne od 09:00 - 20.00 hod.

Priestor s rozlohou 1100 m2 nám umožňuje dôstojne prezentovať najvýznamnejších obchodných partnerov. Z outdoorovej oblasti je venovaný významný priestor našim dlhoročným partnerom – značkám ICEBREAKER, FJÄLLRÄVEN, MAMMUT a novinke COLUMBIA

Cieľom je udržať aj široký výber obuvi. V ponuke sú klasické značky ako HANWAG, PLANIKA,  alebo modernejší GARMONT, LA SPORTIVA, SALEWA, VAUDE, SCARPA , TEVA ako aj bežecké modely ON CLOUDSURFER,  HOKA ONE ONE, SALOMON, MIZUNO, ASICS, MERRELL  a ďalšie.

Priestor dostanú  tradičné značky určené pre beh, bežecké lyžovanie a skialpinizmus napr. CRAFT, DYNAFIT, ORTOWOX a ďalšie. S príchodom zimy pripravíme tradične širokú ponuku lyží, lyžiarok a viazaní – K2, FISCHER, DYNAFIT, SALOMON, ATOMIC.  

Do novej predajne Sportrysy presťahujeme aj stroje na skiservis, testovanie lyžiarskych viazaní, formovanie lyžiarskych topánok a testovacie centrum.

Všeobecný šport reprezentujú značky ADIDAS, UNDER ARMOUR, NIKE, ICEPEAK a mnohé ďalšie.

Široký výber „hardware“  pre vysokohorskú turistiku a lezenie je samozrejmosťou. K dispozícii je rozsiahly výber batohov pre každú príležitosť od bežeckých špeciálov od Salomonu až po veľkoobjemový Deuter a lavínové batohy. Reprezentatívnu plochu sme venovali „luxusnému“ predaju a skúšaniu bicyklov spojený so záručným a pozáručným servisom. Servis poskytujeme aj na kolieskové korčule.

Postavila sa detská lezecká stienka a miesto sa našlo aj pre kaviareň s kvalitnou Café Trieste. Črtá sa aj spolupráca s Club Alpino Italiano a keď sme už v „Italy“, od jesene sa tešíme na kolekciu značky MONTURA.

Okrem iného, môžete našu novú predajňu využiť aj ako bezplatné odberné miesto 7 dní v týždni

Tešíme sa na Vás na adrese:

Teplická cesta 5 – pri OBI
058 01 Poprad
052/789 40 49
ppzapad@sportrysy.sk

Po. - Ne: 09:00 - 20:00

Tím Sportrysy

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

19. január 2017

Ortovox Andermatt Jacket

Radšej jazdíš off-piste? Je plávanie proti prúdu tvojím mottom? Potom 2L ANDERMATT JACKET z línie SWISSWOOL BLACK je určená práve pre teba. Je iná ako všetky ostatné freeride bundy, no zároveň spĺňa všetky požiadavky na extrémnu funkčnosť

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

Ďalšie články z magazínu

mountain_addiction