Majstrovstvá Slovenska v horskej cyklistike 2015

Tím Outsiterz získal na Majstrovstvách Slovenska v horskej cyklistike v Dohňanoch 3 medaile a dva majstrovské dresy. Kto ich získal?

Pozíciu slovenskej jednotky potvrdila v Dohňanoch Janka Keseg Števková, ktorá získala zlato a majstrovský dres v eliminačných šprintoch aj v nedeľných pretekoch cross country v kategórii žien.

V šprintoch si miesto na pódiu vybojovala strieborná Michaela Maláriková (Kaktus bike) a bronzová Nina Janušíková (Firefly). V cross country skončila druhá Andrea Juhásová (CK Svätý Jur) pred Martinou Šichtovou (KPHC T.Teplice).

V pretekoch mužov nás reprezentoval Mišo Alexaj na 14.mieste, majstrom Slovenska sa stal František Lami (Jump Šport ). Medzi kadetmi skončil Jakub Leskovjanský na 16.mieste, v kategórii „veteráni A“ sa Martin Župa umiestnil na 11.mieste a v kategórii „veteráni B“ pridal striebornú medailu Tomáš Legnavský. Majstrovský dres v tejto kategórii získal rovnako ako na cestných MSR veteránov v Poprade pred týždňom, Milan Barényi (Trek KCK Oslany).

Viac o účasti na Majstrovstvách prezradil Michal Alexaj:

„V Dohňanoch sme si znova dobre zapretekali, zaspomínali na Majstrovstvá Európy 2011 a odprezentovali naše nové tímové dresy. Prvý krát sme tiež vyskúšali ponožky‪ CEP, ktoré všetkým výborne sadli a prekvapili aj tým, že sa v tretre nešmýkali, čo býva častý problém.“‬

K úspechu gratulujeme.

Tím Sportrysy.sk

Januárový výber

Mohlo by vás zaujímať

9. január 2017

Ortovox Haute Route

Nemecká spoločnosť ORTOVOX je známa predovšetkým ako značka lavínových bezpečnostných produktov, ktoré sú rokmi preverené, a sú celosvetovo uznávané pre svoju spoľahlivosť a dobrú životnosť. Postupne pridala do svojej ponuky batohy a sofistikované oblečenie zo 100% ovčej vlny. Aj napriek povestnej nemeckej serióznosti sú jednotlivé série oblečenia i batohov farebne výstredné s nádychom zmyslu pre humor.

29. december 2016

Štrbský ski-alp race + test 2017

Pozývame Vás testovať, športovať a zabávať sa v náhradnom termíne 28.1.2017 v sobotu na Štrbskom Plese. Športrysy pre Vás pripravili už tretí ročník zábavných pretekov spojených s testovaním skialpovej výstroje popredných svetových značiek.